ESEF atskaites

Mēs sadarbojamies ar UAB Audifina XBRL projektu īstenošanā un konsultējam Latvijā par AMANA rīkiem.

Saskaņā ar ESEF (Eiropas vienotais elektroniskais formāts) ziņošanas prasībām sākot no 2021. gada visiem biržas sarakstos iekļautiem uzņēmumiem jāsniedz finanšu ziņojumi XHTML formātā.

XHTML prasības var izpildīt, veicot konvertēšanu no:

  • PDF formāta
  • DOCX formāta
  • HTML formāta
  • InDesign formāta

XHTML formāts prasa atskaišu marķēšanu, izmantojot specializētu rīku:

  • visus konsolidētos finanšu pārskatus jāmarķē saskaņā ar Inline XBRL (iXBRL) specifikāciju, izmantojot SFPS taksonomiju.
  • šobrīd jāmarķē tikai galvenie finanšu pārskati: bilance, peļņas vai zaudējumu aprēķins, izmaiņas pašu kapitālā, naudas plūsma.

Mēs sadarbojamies ar UAB Audifina XBRL projektu īstenošanā un konsultējam Latvijā, nodrošinot AMANA sertificētu* marķēšanas rīku vai iXBRL ziņošanas pakalpojumu biržas sarakstā iekļautiem uzņēmumiem.

Izmantojot viegli lietojamo XBRL sertificētu programmatūru AMANA XBRL Tagger, jūs varat ātri izveidot ESEF prasībām atbilstošus pārskatus. Pat bez papildu ieviešanas projekta un IT zināšanām jūs varat nekavējoties sākt marķēt savus gada pārskatus. Šis XBRL marķētājs var atpazīt dažādus datu formātus un apstrādāt visas taksonomijas. Varat viegli marķēt SFPS taksonomijas vienumus ar atbilstošajiem finanšu pārskatu datiem. AMANA XBRL Tagger atbalsta un ātri konvertē jebkuru no MS Word, PDF, HTML vai InDesign dokumenta veidiem. Kad marķēšana ir pabeigta, to var viegli pārnest uz jauno ESEF ziņojumu nākamajā gadā.

*XBRL Certified Software™ ir programmatūra, kuru ir pārbaudījusi XBRL International, lai tā atbilstu XBRL specifikācijām.

Vairāk lasi šeit: Vienotais elektroniskais ziņošanas formāts biržā kotētiem uzņēmumiem.

Pieredze

Nozares